Ubezpieczenie / polisa ubezpieczeniowa zdalnie. Agent ubezpieczeniowy zdalnie – Kielce

Zawieranie umów stacjonarnych przez firmy ubezpieczeniowe w dobie koronawirusa zdaje się być ciężkie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Zostały wprowadzone pewnie obostrzenia, które pozwalają na podpisanie umowy.

Każdy z nas, musi żyć, płacić rachunki, robić zakupy czy wychodzić z domu po najpotrzebniejsze artykuły. Nasze życie zatrzymało się na chwilę, ale nie możemy zapomnieć o aspektach ubezpieczeń.

Nie wiemy co nam przyniesie jutro, każdy Polak zadaje sobie to samo pytanie: Kiedy to się skończy? Odpowiedzialny człowiek powinien wiedzieć, iż zabezpieczenie się poprzez polisę na przyszłość to priorytet. Musimy pomyśleć o naszych dzieciach i wnukach.

Wielu z nas jest w sytuacji niepewnej na rynku gospodarczym. Nie wiemy na ile starczą nam oszczędności po utracie dochodów. Ludzie wracający zza granicy przebywają na przymusowej kwarantannie, reszta obywateli dzielnie zostaje w domu, wychodząc tylko po najpotrzebniejsze zakupy. Większość czasu spędzamy w naszych czterech ścianach, co może prowadzić do większego zagrożenia z przyczyn niezależnych od nas : ogień lub zalanie. Polisa ubezpieczeniowa pokryje za nas koszty niechcianego zdarzenia. Oszczędności zostają nienaruszone. Wiadomo, że naprawa zalanego sufitu u sąsiada to niemały wydatek.

Posiadając samochód, również powinniśmy pomyśleć o ubezpieczeniu. Epidemia koronawirusa nie zwalnia właścicieli aut od obowiązku płacenia OC. Zaś auto casco ochroni nasze auto od nieszczęśliwych wypadków. Parkując na zewnątrz, samochód jest narażony na wiele zdarzeń, typu upadek drzewa bądź akt wandalizmu.

Ubezpieczenie / polisa ubezpieczeniowa zdalnie – Kielce, Łódź

Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę ubezpieczenia są firmy, które aktualnie pozostają zamknięte, bądź pracują kilka dni w tygodniu. Złodzieje obserwują miejsca, robią rozeznanie i mogą wynieść z pomieszczeń kosztowne wyposażenie komputerowe bądź inne cenne rzeczy. Nie przebywając w danym miejscu, właściciel może być narażony na awarię kanalizacji czy nawet pożar. Wykupując polisę, właściciel firmy ubezpiecza się od niefortunnych zdarzeń i nie jest narażony na dodatkowe koszta, które trzeba by było zapłacić przy jakiejś większej usterce.

Większość firm ubezpieczeniowych pracuje nadal, zaś wprowadzili nowy system pracy. Klienci są zadowoleni z danej opcji. Ajenci ubezpieczeniowi mają możliwość zawierania umów zdalnie. Klient kontaktując się z agencją, wybiera daną opcję ubezpieczenia poprzez telerozmowę. Po akceptacji danej polisy, klient otrzymuje dokumenty poprzez e-mail. Wystarczy wydrukować przelew bądź skopiować dane do aplikacji w telefonie i opłacić.

Skontaktuj się z nami! 

Kontakt

 

Powrót