Zdalny agent ubezpieczeniowy, polisa zdalnie – Kielce, Łódź

Potrzeby ubezpieczeniowe ludzi są niezwykle ważne, zwłaszcza w okresie walki z epidemią. Okazuje się, że dochodzi do wzrostu zainteresowania ubezpieczeniami zdrowotnymi, czy też na życie. Oferujemy skorzystanie z unikalnych narzędzi, które pozwalają na zdalny kontakt z klientem, jak również zawieranie umów na odległość.

Zdalny agent ubezpieczeniowy – Kielce, Łódź

Kryzys związany z walką z epidemią koronawirusa sprawił, że coraz więcej spraw załatwiamy w strefie online. Nasza firma dostosowała się do potrzeb odbiorców, pracując na najwyższych obrotach i zapewniając fachową obsługę klienta z zachowaniem kwestii bezpieczeństwa. Korzystamy z nowoczesnych systemów, aplikacji i innowacyjnych technologii, dzięki czemu działamy sprawnie i bezproblemowo nawet w trakcie zagrożenia epidemicznego.

Zdalna pomoc ubezpieczeniowa 

Zdalne uzyskanie pomocy w kwestii ubezpieczenia jest sporym ułatwieniem dla każdego klienta. Nie trzeba kontaktować się z agentem bezpośrednio, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe korzystają ze zdalnej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, zapewniając potrzebne wsparcie dla agentów, którzy pracują zdalnie. Ubezpieczenie zdalne to ciekawe rozwiązanie w czasie, gdy powinniśmy zostać w domu. Ponadto, nie musimy samodzielnie wypełniać formularzy ubezpieczeniowych – skorzystać warto ze zdalnej pomocy agenta.

Co ciekawe, drogą zdalną możemy także zgłosić szkodę. Jeśli chodzi o niewielkie uszkodzenia, wystarczy w trakcie zgłaszania sprawy dołączyć zdjęcia. Generali na tej podstawie wypłaci odszkodowanie, bazując na oświadczeniu klienta. Zgłoszenia odnoszące się do chorób lub obrażeń ciała zamiast osobistego badania lekarskiego, mogą wykorzystać orzeczenia zaoczne odnoszące się do dokumentacji medycznej. To znaczne ułatwienie dla każdego klienta, który pragnie sprawnie i szybko załatwić daną sprawę, bez konieczności wychodzenia z domu.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Powrót